KONTAKT

 

info@avarchitekti.cz

Jankovcova 1627/16a, Praha 7, 170 00

tel.: 736 243 055

 

 

AV architekti s.r.o.

Hackerova 793/5, Praha 8, 181 00

IČ: 06956009

Ing. arch. Miloslav Vodička

autorizovaný architekt ČKA 04645

Ing. arch. Petr Horák

architekt

Ing. arch. Jan Marx

architekt

Ing. arch. Lukáš Jirásek

architekt

Ing. arch. Martin Žambůrek

architekt

Ing. Levko Sasin

projektant

O NÁS

Ateliér AV ARCHITEKTI je založený na individuálním přístupu. Naším cílem je vytváření kvalitních staveb osobitého charakteru vycházejících z kontextu místa a funkčních požadavků investora. Nejedná se nám pouze o práci, ale především o vztah – vztah klienta a jeho architekta. Pojďme se seznámit a vytvořit kvalitní a trvalé hodnoty…

NABÍZÍME

Práce architekta zahrnuje pestrou škálu oblastí – můžeme Vám být partnerem a oporou po celou dobu procesu spojeného s realizací Vaší stavby. Od počáteční koncepce a architektonické studie, přes projekční práce až po pomoc při výběru zhotovitele a autorský dozor na stavbě. Při zpracování projektů spolupracujeme se specialisty a projektanty z dalších oborů.

Odborná konzultace
Již při úvahách o stavbě, rekonstrukci nebo koupi objektu či bytu je důležitá spolupráce s architektem. V této fázi můžeme pomoci odbornou radou, upozornit na případná rizika a předejít možným problémům.

Architektonická studie
Studie je nejdůležitější fází celého projektu. Na základě úzké spolupráce s budoucími uživateli utváříme vnější a vnitřní identitu stavby. Řešíme základní vztahy mezi navrhovaným objektem a jeho okolím. Rozsah a obsah studie Vám ušijeme přímo na míru dle Vašich potřeb – od koncepčního zobrazení až po realistické vizualizace. V rámci zpracování studie klientům zdarma poskytujeme 3D model jejich budoucího domu, ve kterém se mohou pomocí volně stažitelného programu procházet.

Projektová dokumentace
Zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace – od projektů pro územní a stavební řízení, na základě kterého získáte povolení ke stavbě, až po podrobný prováděcí projekt, který je určen pro výstavbu a jsou zde podrobně řešeny všechny konstrukce a detaily, včetně výkazu výměr a rozpočtu.

Inženýrská činnost
Můžeme za Vás vyřídit všechny náležitosti spojené s úřady. Především se jedná o územní a stavební řízení, se kterými je spojeno velké množství vyjádření a stanovisek dotčených orgánů státní správy, správců sítí a dalších účastníků řízení.

Návrhy interiérů
Rádi Vám poskytneme konzultaci, vytvoříme koncepci nebo vypracujeme komplexní návrh celého interiéru včetně řešení veškerých detailů a výkresů pro řemeslníky.